AB "Pakaita"
Jovarų g.5,

LT-47192 Kaunas
Tel. 8-37 302831
Faksas 8-37 302833

info@pakaita.lt

Firminė parduotuvė
Jovarų g.5, Kaunas
tel. 8-37 302829

parduotuve@pakaita.lt
darbo laikas:
I-V 10.00 -18.00 val.
VI 9.00 -16.00 val.


Internetinė prekyba
Rasa Vilimaitienė
tel.8-37 302828

mob.8-682 32539
rasa@pakaita.lt


Algimantas Svilainis
Generalinis direktorius
tel. 8-37 302830

algimantas@pakaita.lt


Linas Kudlinskas
Vyriausiasis buhalteris

tel. 8-37 302824
linas@pakaita.lt


Rosvita Bakanienė
Gamybos-pardavimų direktorė

tel 8-37 302822
mob. 8-682 13744

rosvita@pakaita.lt


PARDAVIMO GRUPĖ
Trikotažo medžiagų pardavimai - Liucija Vitkienė, vadybininkė
tel 8-37 302825

mob.8686 32699
liucija@pakaita.lt


Mažmeninė prekyba Lietuvoje - Rasa Vilimaitienė, vadybininkė
tel.8-37 302828

mob.8-682 32539
rasa@pakaita.lt


Trikotažo gaminių eksportas - Karolina Vasylienė, vadybininkė
tel. 8-37 302838

mob. 8-687 35091
karolina@pakaita.lt


Dizainerė - Dagnė Skeberdienė
tel 8-37 302837

mob. 8-618 79161
info@pakaita.lt

Individualūs užsakymai užuolaidoms,portjeroms,lovatiesėms
tel.8 -37 302837, 302829

dagne@pakaita.lt