arrow-up.svg

Apie mus

Esame viena seniausių gamybinių įmonių Lietuvoje. Patirtį pradėjome kaupti jau nuo 1945 metų. Šiuo metu pagrindinė gamybinės įmonės Pakaita veikla yra trikotažo medžiagų mezgimas ir drabužių siuvimas.  Galime garantuoti ir būti užtikrinti savo kokybe, nes visą gamybos kelią atliekame ir kontroliuojame  patys.

Siūlome klientams ir užsakovams įgyvendinti savo drabužių kolekcijas. Mūsų komanda atlieka užsakymus nuo pradžios iki galo – siūlome visas gamybos paslaugas – medžiagų mezgimą, lekalų konstravimą, drabužių siuvimą.

Atsižvelgiant į kliento poreikius galime pasiūlyti atskiras gamybos paslaugas – mezgimo ar siuvimo.

Vertiname savo klientus, augame kartu su jais. Mūsų tikslas išlaikyti tvirtus ir pasitikėjimą keliančius santykius. Turime patirties su stipriausiais Europos prekės ženklais, kuriems padedame įgyvendinti kolekcijas.

Mūsų įmonės privalumai – lankstumas vykdant įvairios apimties užsakymus, aukšta kokybė, ir galimybės pagaminti medžiagas ir gaminius pagal kliento idėjas ir poreikius.

Šiuo metu didžiąją dalį produkcijos įmonė eksportuoja į užsienio šalis, tačiau ypatingas dėmesys skiriamas gamybai bei plėtrai nuosavų prekės ženklų.


Istorija

Valstybinis galanterijos fabrikas „Pakaita” buvo įkurtas 1945 m. gruodžio 23 d. Tuo metu įmonėje buvo gaminami… Plačiau

Apdovanojimai

AB „Pakaita“ apdovanota aukso medaliu parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2015“ Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ pagrindinis tikslas – didinti… Plačiau

Projektai

Prospie AB “Pakaita“ 2010–2012m. dalyvavo  projekte „Reaguojantys į aplinką apsauginiai drabužiai pramonės darbuotojams“ – Protective Responsive… Plačiau

Sertifikatai

OEKO-TEX 100 STANDARTAS OEKO-TEX 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, kuriame pateiktos griežtos leistinų kenksmingų… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku