arrow-up.svg

Trikotažo medžiagos

pakaita

AB „Pakaita“ klientams siūlo įvairios kokybės bei  įvairaus paviršinio tankio  trikotažo medžiagas  skirtas viršutinių, sportinių bei apatinių drabužių gamybai.

Trikotažo medžiagos įmonėje mezgamos apvalaus bei metmeninio mezgimo mašinomis. Medžiagų mezgimui naudojami įvairūs siūlai ir verpalai: poliesteris (Trevira – dry fit®), poliamidas (Meryl®, Supplex®), elastanas (Lycra®, Elaspan®), viskozė  – „vortex“, modalas, micro modalas, vilna – „super wash“, medvilnė bei jų įvairūs mišiniai. Trikotažo medžiagoms atliekamos  įvairios papildomos apdailos: hidrofilinė, antibakterinė, antipilinginė, nedegi.

Akcinėje bendrovėje „Pakaita“ mezgamoms trikotažo medžiagoms suteiktas OEKO-TEX standart 100 sertifikatas.

Įmonėje pagamintos trikotažo medžiagos parduodamos Lietuvos rinkoje ir taip pat eksportuojamos į Latviją, Estiją, Švediją, Daniją, Olandiją, Vokietiją, Suomiją.

Mūsų įmonės privalumas – lankstumas vykdant įvairios apimties užsakymus, aukšta kokybė, ir galimybės pagaminti trikotažo medžiagas pagal kliento idėjas ir poreikius.

Platesnė informacija apie AB „Pakaita“ gaminamas trikotažo medžiagas

Trikotažo medžiagos su  Merino vilna

Viršutinių drabužių (suknelių, švarkelių, kelnių, tunikų, sarafanų, sijonų, palaidinių) ir apatinių siuvimui (marškinėlių ir kelnių) siūlome trikotažo medžiagas pagamintas iš:

  • vilnos, viskozės ir elastano;
  • vilnos, poliamido ir elastano;
  • vilnos ir poliamido.

Apatinių siuvimui (marškinėlių ir kelnių) siūlome trikotažo medžiagas pagamintas iš:

  • vilnos;
  • vilnos ir poliamido.

Medžiagos pagamintos su merino vilna  gerai sugeria kūno drėgmę, greitai ją išgarina ir praleidžia orą,  todėl dėvint  vilnonius drabužius išlaikoma optimali kūno temperatūra – nesušąlama ir neperšylama.
LYCRA ® yra sudėtinė medžiagos dalis, kuri medžiagoms suteikia tvirtumo ir tamprumo, o pasiūti iš jų drabužiai yra tamprūs, nevaržo judesių, išlaiko formą.

Merino vilna yra ypač švelni, ji daug  plonesnė už kitų  šiurkščiavilnių veislių avių vilną, saugo nuo nemalonaus kvapo, neerzina odos, todėl tinkama tiek apatiniams, kurie maloniai priglunda prie kūno, tiek viršutiniams drabužiams, kurie yra lengvi ir gražiai krentantys. Galime pasiūlyti įvairaus paviršinio tankio trikotažo medžiagas su vilna – 190-380 g/m2.


Viskozinės medžiagos

Viršutinių ir apatinių drabužių siuvimui siūlome trikotažo medžiagas pagamintas iš viskozės su elastanu, bei  viskozės, poliamido ir elastano, kurie gerai sugeria drėgmę, pasižymi blizgiu paviršiumi, geru kritimu, minkštumu  ir elastingumu. Todėl yra  tinkamos įvairių drabužių siuvimui – palaidinėms, kelnėms, švarkeliams, sijonams, suknelėms, sarafanams, tunikoms, pižamoms, naktiniams marškinėliams  ir kitiems įvairiems drabužiams. LYCRA ® yra sudėtinė medžiagos dalis, kuri medžiagoms suteikia tvirtumo ir tamprumo, todėl drabužiai yra tamprūs, nevaržo judesių, išlaiko formą, ilgai nenusidėvi. Galime pasiūlyti įvairaus paviršinio tankio  medžiagas – 140-360g/m2.

Viskozės pluoštas gaunamas iš įvairių rūšių celiuliozės, tai yra perdirbtas natūralus pluoštas. Celiuliozė išgaunama iš medienos.
Celiuliozinių pluoštų grupę sudaro liocelis, tencelis, viskozė, modalas. Tai – dirbtiniai pluoštai, gaminami iš celiuliozės.
Trikotažo medžiagos su „TENCELTMlioceliu ypač švelnios, puikiai sugeria ir išgarina drėgmę. Liocelis yra patvarus, lengvai prižiūrimas, nesiglamžo.


Medvilninės trikotažo medžiagos

Viršutinių drabužių ir apatinių siuvimui siūlome trikotažo medžiagas pagamintas iš medvilnės su elastanu. Šios medžiagos gerai sugeria drėgmę, pralaidžios orui, todėl iš jų pasiūti drabužiai yra praktiški. LYCRA ® yra sudėtinė medžiagos dalis, kuri  medžiagoms suteikia tvirtumo ir tamprumo. Net labai nedidelis LYCRA ® kiekis audinyje akivaizdžiai pagerina drabužių savybes. Drabužiai yra tamprūs, nevaržo judesių, išlaiko formą, ilgai nenusidėvi.

Galime pasiūlyti įvairaus storio medžiagų – 120-350  g/m2. Trikotažo medžiagoms iš medvilnės su elastanu galime atlikti papildomą apdailą „enzyme wash“. Atlikus šią apdailą medžiagos paviršius tampa lygesnis, švelnesnis.


Trikotažo medžiagos su  kanapių pluoštu

Kanapių pluoštas yra natūralus augalinės kilmės produktas, pasižymintis antibakterinėmis bei antialerginėmis savybėmis. Šis pluoštas yra tvirtas, ekologiškas, pralaidus orui, ilgaamžis, greitai sugeriantis drėgmę bei greitai džiūstantis.

Kanapės yra tvarus ir aplinkai nekenksmingas pluoštas, nes auginant ir perdirbant kanapes nenaudojami pesticidai ir kiti chemikalai.


Poliesterinės trikotažo medžiagos

Sportinių drabužių siuvimui siūlome įvairias poliesterines trikotažo medžiagas – lygias, faktūriniu paviršiumi, bei įvairaus dydžio skylutėmis. Šios medžiagos yra tinkamos siūti įvairioms sportinėms aprangoms – krepšinio, futbolo, ledo rutulio ir kt. Taip pat galima naudoti pamušalams, bei vėliavų siuvimui.

Medžiagos pasižymi tvirtumu, ilgai išlaiko intensyvią spalvą, nesiglamžo.

Galime pasiūlyti  įvairaus paviršinio tankio poliesterines trikotažo medžiagas  – 55-245 g/m2.

Trikotažo medžiaga iš poliesterinių siūlų TREVIRA –DRY FIT su elastanu LYCRA ® gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, minkšta ir švelni, blizgiu paviršiumi. Ši medžiaga ypač tinkama siūti sportines aprangas intensyviam sportui.

Trikotažo medžiaga pagaminta  iš poliesterinių verpalų su elastanu LYCRA ® labai panaši į medvilnę – gerai sugeria drėgmę, tinkama siūti įvairiems marškinėliams.

Trikotažo medžiagos pagamintos iš poliesterinių siūlų su elastanu LYCRA®, bei vien tik iš poliesterio yra atsparios aukštai temperatūrai, todėl tinkamos naudoti marginimui sublimacijos būdu.


Poliamidinės trikotažo medžiagos

Sportinei aprangai siūti siūlome  elastines medžiagas pagamintas iš poliamido su elastanu, pasižyminčias treniruotėms tinkamomis funkcinėmis savybėmis. Iš jų pasiūta apranga yra tampri, lengvai prižiūrima, neprarandanti formos, nesiglamžo,  išlaiko formą net labai dažnai skalbiant, neblunka ryškios spalvos. Poliamidas suteikia gaminiui tvirtumo, ilgina tarnavimo laiką. Trikotažo medžiaga pagaminta iš poliamido MERYL ®  ir elastano LYCRA ® skirta aktyviam sportui ir aktyviam laisvalaikiui, o speciali antibakterinė apdaila Sanitized® saugo nuo nepageidaujamo prakaito kvapo.

Trikotažo medžiaga pagaminta iš mikropoliamido SUPPLEX®  ir elastano LYCRA ®  yra minkšta ir švelni, išoriškai panaši į medvilnę, greitai džiūsta bei puikiai praleidžia orą. Galime pasiūlyti įvairaus paviršinio tankio poliamidines trikotažo medžiagas  – 180-250 g/m2.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku