arrow-up.svg

Vartotojų poreikiai orientuoti į naujos kartos aukštos kokybės produktus

pakaita

Dabartiniai vartotojų poreikiai orientuoti į naujos kartos aukštos kokybės saugius, nekenksmingus sveikatai tekstilės produktus.

Gaisrų atvejais, siekiant išvengti žmonių aukų, visuomeninės paskirties objektuose (viešbučiai, mokyklos, prekybos ir pramogų centrai, biurai, kavinės, ligoninės, sporto ir koncertų salės, nakvynės namai ir pan.) eksploatuojami namų tekstilės gaminiai turi būti sunkiai užsiliepsnojantys, degimo metu išskirti kuo mažiau nuodingų medžiagų, pavojingų žmogaus gyvybei. Namų tekstilės gaminiams, kurie gali būti eksploatuojami prie pat kūno (pvz. patalynei skirtos medžiagos), svarbi saugos savybė – gebėjimas nesilydyti liepsnos poveikyje. Visų šių gaminių kokybė vertinama ne vien pagal nedegumo charakteristikas, bet ir pagal kitas fizikines, mechanines, chemines ir aplinkosaugines charakteristikas.

Tačiau namų tekstilei skirtų medžiagų atitikties degumo savybių reikalavimams deklaravimas yra itin svarbus veiksnys, įtakojantis šių produktų eksporto rinkos plėtrą.

AB „Pakaita“ siūlo medžiagas, atitinkančias degumo savybių reikalavimus, įvairioms namų tekstilės gaminių grupėms:

  • Užuolaidoms, portjeroms, drapiruotėms ir kt. vertikaliai eksploatuojamiems gaminiams.
  • Patalynei.
  • Apmušalams ir nuimamiems baldų apvalkalams.
  • Baldų tarpiniams sluoksniams.
  • Matracams ir čiužiniams.
  • Staltiesėms ir stalo gaminiams.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku