arrow-up.svg

Sertifikatai

pakaita

OEKO-TEX 100 STANDARTAS

OEKO-TEX 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, kuriame pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai bei tyrimų metodai.

Patikrinta ir sertifikuota, turinti OEKO-TEX 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams.

Mūsų bendrovės produkcijos sertifikavimą pagal OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus atliko Vokietijos Technologijos Institutas, kuris turi teisę patikrinti trikotažo medžiagų ekologinius rodiklius ir išduoti sertifikatus.

Patikrinti tokie svarbūs trikotažo medžiagų ekologiniai rodikliai kaip sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai.

Remiantis atliktų tyrimų teigiamais rezultatais Vokietijos Technologijos Institutas suteikė OEKO-TEX 100 sertifikatą II-ai produkcijos grupei – gaminiams besiliečiantiems su oda.

Tai užtikrina, kad mūsų trikotažo medžiagos neturi kenksmingų medžiagų yra saugios vartotojams ir leidžia produkciją ženklinti etikete “Kenksmingoms medžiagoms patikrinta tekstilė pagal OEKO-TEX 100 standartą”.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku