arrow-up.svg

Užuolaidos, romanetės, lovatiesės

pakaita

AB “Pakaita“ siuvamos užuolaidos, portjeros, romanetės, lovatiesės pagal individualius užsakymus.

Kviečiame atvykti į AB“Pakaita“ firminę parduotuvę, kurioje Jums dizainerė padės išsirinkti užuolaidas.

Dėl individualių užsakymų prašome kreiptis:

Dagnė Skeberdienė
tel 8-37 302837
mob. 8-618 79161
dagne@pakaita.lt

Užuolaidos yra reikšminga interjero dalis nenusileidžianti svarbumu kitoms interjero detalėms – grindims, sienoms, baldams.Užuolaidos yra naktinės ir dieninės, kurios paprastai kabinamos kartu.

Užuolaidos gaminamos iš įvairių medžiagų, bet praktiškiausios yra pagamintos iš poliesterio.Tokias užuolaidas lengva skalbti, jos neblunka, nesitraukia, gerai valosi.

Populiariausios užuolaidų spalvos – dramblio kaulo, gelsvos. Visada mėgstamos žemės spalvos -rusvos, žalsvos, rudos.Bet kuriuo atveju sienų spalvos, užuolaidų ir baldų apmušalų spalvos turi derėti tarpusavyje. Jeigu norima išryškinti užuolaidas kaip dizaino elementą, tuomet parenkamos tokios sienų spalvos, kurios leistų užuolaidų spalvai dominuoti interjere. Iš esmės nesvarbu, kokios spalvos užuolaidos bus pasirinktos, svarbu kad jos derėtų su aplinka.

Romanetė – tai ne patraukiama į šoną, bet virvutėmis sukeliama į viršų užuolaida. Romanetė susilanksto 20–30 cm pločio juosta virš lango. Į tai reikia atkreipti dėmesį tvirtinant romanečių karnizus, nes jeigu jie bus per žemai, romanetės uždengs viršutinę lango dalį. O jei langas atsidaro į vidų – trukdys jį varstyti. Romanetei galima naudoti bet kokį, net patį ploniausią ir skaidriausią užuolaidų audinį.

Pakabinimo būdai

Užuolaidos kabinamos ant karnizų ir prie lubų montuojamų bėgelių. Ant karnizų maunami žiedai, prie kurių užuolaidos kabinamos plastiko kabliukais. Metaliniai žiedai gali būti įpresuoti tiesiai į medžiagą, per juos užverta ant karnizų užuolaida banguojasi. Prie karnizų užuolaidos gali būti rišamos virvelėmis ar juostelėmis iš to paties arba kitokio audinio.

Informacija apie užuolaidų priežiūrą – jų skalbimą ar valymą – visada pateikiama priežiūros ženkle, kuris prisiuvamas prie užuolaidos. Skalbti ar valyti užuolaidas rekomenduojama kelis kartus per metus, nes jose kaupiasi dulkės.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku